Nocleg Rewa

Baza noclegowa Gminy Kosakowo

to system pozwalający na wyszukiwanie i rezerwację miejsc noclegowych na terenie Gminy Kosakowo.

topsInnowacyjność

System oparty jest na uproszczonym rozwiązaniu, z którego korzystają hotele w celu rezerwacji miejsc noclegowych w wybranym terminie.
Ma on łączyć klienta z pensjonatem tak, żeby zapewnić sprawny proces rezerwacji noclegów bez zbędnych telefonów z zapytaniami o wolne miejsce i terminy. System wskazuje, które pensjonaty w wybranym terminie są wolne, po czym można przejść do rezerwacji miejsc. Odbywa się to poprzez specjalnie zaprojektowany formularz, który poza informacjami o pensjonacie i wolnych terminach wyliczy również kwotę jaką będzie trzeba zapłacić za pobyt. Informacja o potwierdzeniu rezerwacji trafi zarówno do właściciela pensjonatu jak i klienta.
Dla każdego pensjonatu przygotujemy osobną podstronę z ofertą i zdjęciami. Dostępność będzie można wypełnić samodzielnie lub zlecić naszej firmie, która będzie aktualizowała system raz w tygodniu.

Taki pomysł oszczędza Państwa czas na poświęcone rozmowy (zapewnia wieksze obsadzenie), a przy okazji reklamuje Państwa noclegi w internecie.

Zalety:

  • Cena porównywalna z serwisami katalogowymi
  • Pewność opłacalności – weryfikacja klientów skąd przychodzą
  • Odesłanie do strony internetowej hotelu, pensjonatu
  • Wąski zasięg portalu skierowany na gminę Kosakowo
  • Zapełnienie luk po klientach, którzy nie przyjechali lub kilkudniowych luk
  • Zapewnimy pewne pozycjonowanie na Rewę i Mechelinki