Nocleg w Rewie? Dlaczego nie?

Rewa to piękna miejscowość nadmorska. Leży nad zatoka pucką, w gminie Kosakowo, w powiecie puckim. Znajduje się w pobliżu takich miejscowości jak Mosty, Mechelinki, Pierwoszyno czy Kosakowo. Do Rewy można bez problemu dojechać z Gdyni autobusami 146 i 165, a w okresie letnim jeszcze dodatkowo uruchomiona jest linia 365.

Jeszcze tak niedawno nie było tu wiele do zobaczenia. To była zwykła wioska rybacka. Jednak od kilku lat Rewa przeradza się w piękny kurort nad zatoką pucką. W zeszłym roku została otwarta promenada w Rewie, budowany jest hotel. Rewa to najlepsza miejscowość by w trakcie urlopu odpocząć nad piękną i przede wszystkim czystą zatoką.

Nocleg w Rewie trzeba rezerwować przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem. Piękno tego kurortu sprawia, że z roku na rok Rewę odwiedza coraz więcej turystów. Pomaga temu to, że kolejny rok z rzędu plaże nad zatoką gdańską zostały zamknięte. Ponad to Rewa jest bardzo nastawiona na turystów. Mili ludzie sprawiają, że klimat pięknej, kaszubskiej miejscowości zostaje zachowany.

Co warto tutaj zobaczyć? Przede wszystkim polecamy przespacerować się promenadą i powdychać pełne jodu, nadmorskie powietrze. Proponujemy w trakcie spaceru na sam koniec Szperka zahaczyć o aleję zasłużonych ludzi morza. Zapraszamy do przejścia się do rezerwatu Beka albo rezerwatu Mechelińskie Łąki.

Jeżeli nocleg w Rewie nie będzie możliwy z powodu braku miejsc do zapraszamy do noclegu w miejscowościach sąsiednich. Nocleg w gminie Kosakowo jest równie dobry jak w Rewie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy danych noclegów w Rewie i okolicach.